Papierowe torby klockowe i fałdowe

Rodzaju wszelkich toreb rzecz jasna dziś nie brakuje i nie ma się co temu dziwić. Nie da się ukryć, że obecnie dość popularne są także wszelkie torby papierowe. Jeśli natomiast mówimy już o takich torbach papierowych, na pewno nieco bliżej trzeba się przyjrzeć produktom fałdowym i klockowym, choć z całą pewnością wielu o nich nawet nie słyszała. Postanowiliśmy przyjrzeć się om nieco bliżej. Czym w związku z tym są takie torby papierowe i jakie mają one zastosowanie?

Niewielkie gabaryty

Zacznijmy tutaj od tego, że takie torby klockowe czy też fałdowe nie są wielkich gabarytów, co już samo w sobie może stanowić problem. Czy jednak na pewno? Nic z tych rzeczy, ponieważ mimo tego mają one swoje zalety i bardzo szerokie zastosowanie. Gdzie w związku z tym stosuje się takie torby papierowe?

Kosmetyki i biżuteria

Jeśli mielibyśmy wspomnieć o zastosowaniu takich toreb, to na pewno na pierwszym miejscu wymienić trzeba byłoby branżę kosmetyczną i jubilerską. Wyglądają one na bardzo delikatne i niepozorne, a więc znakomicie nadają się do pakowania takich produktów i nie przytłaczają artykułu, który znajduje się w środku. Warto odnieść się też do tego, że klienci mogą także nabyć takie torby papierowe z nadrukiem. Wówczas na strukturze torebki naniesione zostanie logo danej firmy lub jakiś napis. Oczywiście nanoszony znak jest trwały, a to dlatego, że przeprowadza się go metodą sitodruku. Na pewno jest to znakomita okazja dla firm, które chcą nawiązać więź ze swoim klientem.

2 Comments

  1. Irmina napisał(a):

    Polecam te rodzaje torebek. Małe i klasyczne.

  2. Diana napisał(a):

    Czy sprawdzają się jeszcze w jakiejś branży poza kosmetykami i biżuterią?

Comments are closed.